Компанія CHIGO отримала нагороду «China Patent Excellent Award»

нагорода

13 грудня 2017 року в Пекіні відбулася 19-а Китайська Премія вручення патентних нагород спільно з Державною організацією інтелектуальної власності (SIPO) та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ).

Компанія Guangdong CHIGO Air Conditioning Co., Ltd була удостоєна нагороди «China Patent Excellent Award» за розробку хмарних сервісів кондиціонування повітря на основі хмарних обчислень і отримала високе визнання завдяки тому, що вона була першою компанією, яка впровадила дану технологію в кліматичній техніці. 

Премія вручення патентних нагород є найважливішою державною премією в галузі інтелектуальної власності у Китаї. Вона була започаткована в 1989 році і проводиться кожен рік.

Ця премія високо визнається міжнародними організаціями, в тому числі Організацією Об'єднаних Націй.

Той факт, що компанія CHIGO отримала нагороду цього року, є підтвердженням не лише досягнень в розробках інтелектуальних хмарних технологій, а також лідерства на ринку кондиціонування повітря протягом 20 років.  

У 2012 році компанія CHIGO створила перший в світі розумний кондиціонер. Це була перша спроба сполучення хмарних технологій з індустрією кондиціонування повітря, відбулася  нова революція розумного інверторного кондиціонера. Після цього CHIGO інвестував ще 1 мільярд юанів, щоб створити потужний центр обробки даних для хмарних кондиціонерів та забезпечити новими технологіями кожного користувача своїх кондиціонерів. 

У 2015 році CHIGO запустив світовий флагманський продукт — кондиціонер Smart King.

Пізніше, в 2017 році, CHIGO запустив четверте покоління кондиціонерів Smart King, що посприяло переходу китайської індустрії кондиціонування повітря до створення «розумних» кондиціонерів. 

Згідно з доповіддю 19-го Національного конгресу Комуністичної партії Китаю, компанія CHIGO повинна виступати за культурні інновації, посилювати створення, захист та використання інтелектуальної власності. Патент, як основна частина інтелектуальної власності, є найбільш характерним та важливим показником для технологічних інновацій.

Компанія CHIGO завжди наголошувала на науці та техніці, а також на захисті свого патенту. Протягом останніх років темпи приросту інтелектуальної власності CHIGO зберігалися приблизно на рівні 25%. А збільшення темпів формування міжнародних, національних, виробничих стандартів, які було введено чи схвалено компанією CHIGO, щорічно зберігається на рівні 200%. 

Лише 60 підприємств з різних галузей потрапили до списку оприлюдненого дослідження використання інтелектуальної власності промисловими підприємствами, що був складений Національним Міністерством Промисловості та Інформації Китаю, а серед них тільки одне підприємство, що виробляє кліматичну техніку — компанія CHIGO. 

розумний кондиціонер