Chigo використовує фреони R410 і R32, які безпечні для озонового шару

Chigo піклується про навколишнє середовище, тому використовує фторвмісні фреони R410 і R32, які безпечні для озонового шару.

Фреон R410 - безбарвний негорючий нетоксичний газ. Потенціал глобального потепління дорівнює 2088. Потужність охолодження висока, в 1,5 рази вище, ніж у R407C і R22, і в 2 рази вище, ніж у R134A. Завдяки цьому можна використовувати компресор з меншою об'ємною продуктивністю. Заправляти фреоном R410 можна лише ту систему, що спроектована спеціально під нього. У системах з використанням фреону R410 повинна бути висока герметичність і висока міцність мідних труб конденсатора і випарника, адже тиск в контурі при робочих температурах значно вище, ніж у R22 (при температурі 43 ° С R22 має тиск насиченої пари 15,8 атм, а R410A -26 атм.). З цієї причини вага мідних труб більше і вартість фреону вище. Фреон R410 несумісний з мінеральним маслом. Він розчиняється тільки в спеціальному ефірному маслі, який дорожче мінерального.

Фреон R32 - безбарвний горючий нетоксичний газ. Нащо в звичайних умовах. Займання холодоагенту можливо, тільки якщо його концентрація в повітрі в межах 13-19%. Температура самозаймання становить 648 ° C. Потенціал глобального потепління дорівнює 675. Має низький рівень заправки холодоагентом. Більш екологічний в порівнянні з сучасними аналогами. Енергетична ефективність досить висока. Фреон R32 - однокомпонентне речовина, дозаправляти його можна незалежно від кількості залишку холодоагенту в обладнанні. Витрачається повільніше, ніж фреон R410, тому що його щільність і в'язкість менше. Відповідає європейським екологічним стандартам. Можна повторно використовувати і переробляти. Термін використання не обмежений.