Chigo в Африці!

Chigo в Африці

В минулому у багатьох людей було не дуже добре враження від китайських товарів. Але зараз китайські виробники приділяють багато уваги і зусиль задоволенню потреб своїх співвітчизників та іноземних споживачів. CHIGO, як один з чотирьох провідних китайських брендів кондиціонування повітря доводить це з року в рік якістю і світовим визнанням своєї кліматичної техніки. 

Експорт кондиціонерів CHIGO в Нігерію, Гану, Курт та інші країни Західної Африки досягнув річного зростання на 29,94%, щоб стати другим за величиною китайським експортером в галузі. Більше того, з січня по червень 2017 року митні дані зафіксували, що річне зростання побутових кондиціонерів CHIGO, що експортуються до цих країн, збільшилось на 59,45%.

Всі ці цифри та успіх підкреслили зусилля CHIGO протягом 23 років, котрий зосереджував свою увагу на сучасних технологіях кондиціонування повітря і на задоволенні споживчого попиту.

Увійшовши на африканський ринок у 2005 році, компанія CHIGO розробила широкомасштабну серію продуктів "СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ АФРИКИ", виходячи з місцевої ситуації гарячого і сухого клімату, постійного відключення електроенергії. Завдяки цьому концепція "Висока якість, сервіс спершу" і вся серія продуктів CHIGO була високо визнана місцевими споживачами.

Логотип CHIGO тепер можна побачити на вулицях, автомагістралях, митних станціях по всій Західній Африці.  CHIGO, як світовий виробник, продовжуватиме зосереджувати свою увагу на вирішенні проблем споживачів по всьому світу, надаючи більш якісні інтелектуальні  та високотехнологічн продукти.

Chigo в Африці