ПРО КОМПАНІЮ CHIGO

Історія корпорації CHIGO AIR CONDITIONING CO. LTD бере свій початок з 1994 року. Саме тоді китайський підприємець Li Xinghao (на той момент працює в ресторанному бізнесі) вирішив заснувати холдинг, одним з основних напрямків діяльності якого був випуск кліматичного обладнання.

За відносно короткий термін компанія вийшла на лідируючі позиції в китайській економіці, пропонуючи продукцію найвищої якості із застосуванням новітніх технологій. Особливістю компанії CHIGO є наявність власних дослідницьких центрів і лабораторій, які покликані працювати над поліпшенням технічних характеристик і впровадженням інновацій в вироблену кліматичну техніку.

Спочатку компанія CHIGO орієнтувалася на випуск побутової лінійки кондиціонерів, але вже в 2002 році було створено підрозділ CHIGO CENTRAL AIR-CONDITIONING - виробник центральних систем кондиціонування повітря. Ці потужні кліматичні комплекси здатні обслуговувати великі будівлі і повністю контролювати клімат в них.

 

На підтвердження високої якості, яким характеризується продукція бренду CHIGO, можна навести численні міжнародні сертифікати відповідності (США, Європи, Австралії, КНР), яких налічується близько 20. Крім того, починаючи з 2008 року, CHIGO удостоювався престижних нагород в області кліматичної техніки і захисту довкілля. При цьому, вкладаючи значні кошти в поліпшення якості продукції, CHIGO вдалося домогтися доступної ціни на свої кондиціонери для широкого кола споживачів.

 

Цікавий факт: у 2015 році компанія CHIGO також встановила світовий рекорд як виробник кондиціонера, в якому через Wi-Fi можна управляти 58 опціями. До цього жоден кондиціонер в світі не міг такого забезпечити.

На сьогоднішній день компанія CHIGO виробляє 10 мільйонів кондиціонерів в рік і експортує їх в більш ніж 180 країн, а з 2015 року обличчям бренду CHIGO є всесвітньо відомий актор Джекі Чан.