Національна конференція торговців Chigo HVAC 2019 року

     

   6 січня 2019 року в Ченду, провінція Сичуань, відбулася Національна конференція торговців Chigo HVAC 2019 року. У конференції взяли участь генеральний директор Chigo HVAC Чжан Цюань, заступник генерального директора Ван Фен, заступник генерального директора Ма Цзюнь, генеральний директор виробничого центру Тонг Чжіцзюнь, генеральний менеджер з внутрішнього ринку Йе Юсянь, а також більше 200 доларів, постачальників, експертів і представників Chigo HVAC з усієї країни.

 

     У 2018 році Chigo HVAC інвестував 130 мільйонів юанів в дослідження і розробки, з яких 80 мільйонів юанів інвестувалися в нові продукти компанії. У 2019 Chigo HVAC планує інвестувати 185 мільйонів юанів в НДДКР (науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи) і 150 мільйонів юанів у виробництво для його поліпшення і будівництва нових заводів.

 

     Тонг Чжіцзюнь, генеральний директор виробничого центру, представив учасникам конкурентоспроможні новинки 2019 року, такі як mini VRF системи, кондиціонери для кухні, нова VRF система, R410A нова конструкція модульного чилера і модульний чиллер з рекуперацією тепла.