Теплові насоси Chigo: еталон надійності та енергоефективності.

Тепловий насос все щільніше входить в наше життя. Давно відомо, а деякими вже і випробувано, що даний пристрій дозволяє отримувати недороге тепло і з успіхом використовується в опаленні будинків, котеджів, виробничих приміщеннях, офісах, магазинах і басейнах.
Особливості та переваги:

1. Висока ефективність. Використовуючи компресор постійного струму та безщітковий двигун постійного струму, швидка реактивність і стабільна робота, має більшу енергоефективність.
2. Багатофункціональність. Тепловий насос повітря-вода може бути використаний з теплою підлогою, системою радіаторного опалення, калорифером вентиляційної установки або фанкойлами пропонуючи комфортне кондиціювання, опалення та гарячу воду на санітарні потреби цілий рік.
3. Обігрів з низькою температурою. Робоча температура для роботи на опалення знижена до -28°С, з автоматичним захистом від замерзання, захист від снігу та інтелектуальне програмне розморожування.
4. Широкий діапазон температур. Робоча температура охолодження до 46°С, робоча температура опалення до -28°С.
5. Довговічність. Тепловий насос має набагато більший термін служби, ніж інші джерела тепла.
Компанія AERAS офіційний ексклюзивний постачальник теплових насосів GCHV CHIGO. Висока якість обладнання  і демократичні ціни  — це CHIGO. Для вашої зручності теплові насоси можна придбати у наших партнерів у вашому місті.