Кліматичний семінар від компанії AERAS в Києві!

26 квітня, в самому серці Києва, в приміщенні JUST IN SPACE, відбувся захопливий семінар, організований компанією AERAS для фахівців з вентиляції та кондиціонування повітря.

 

Під час заходу компанія AERAS, яка є однією з лідерів у галузі, поділилась останніми досягненнями та новинами компанії. Учасники семінару отримали можливість детально ознайомитися з оновленими функціями та перевагами нових моделей, а також дізналися про передовий досвід співпраці з брендом GCHV (Chigo), отримавши нові друковані каталоги з продукцією, яка включає широку лінійку обладнання від VRF-систем до побутових кондиціонерів.

 

Понад 60 фахівців, які відвідали семінар, отримали не лише корисні знання під час презентацій, але й обмінялися враженнями та висловили свої думки щодо майбутніх трендів у галузі кліматичного ринку.

 

Крім того, всі гості заходу мали можливість взяти участь у розіграші цікавих подарунків, а після офіційної частини всі присутні відпочили, насолоджуючись фуршетом та неформальним спілкуванням.

 

Компанія AERAS щиро вдячна всім учасникам за активну участь та зацікавленість у наших інноваціях, та сподівається на подальшу плідну співпрацю.