Chigo на 29-й Філіппінській виставці - HVAC / R

Chigo представив свою продукцію на 29-й Філіппінській виставці - HVAC / R у м Пасай, яка проходила з 8 по 11 листопада.

 

На стендах Chigo були продемонстровані спліт системи, віконні і мобільні кондиціонери. Варто згадати, що досягнення Chigo в перший день виставки зацікавили місцевий канал GNTV.

 

Виставка є не тільки найбільшим будівельним і матеріальним форумом на Філіппінах, а й однією з найвпливовіших виставок HVAC.

 

Chigo привертає велику увагу з боку місцевих покупців систем кондиціонування і будівництва своїми інноваціями і виробничою потужністю.

Через дорогої електроенергії і зростання обізнаності про енергоефективність, все більше і більше місцевих жителів купують інверторні кондиціонери. Інверторний кондиціонер Chigo забезпечує більш точне управління температурою і швидке охолодження після 30 секунд його роботи. Більш того, він економить більше енергії і значно знижує споживану потужність, контролюючи швидкість обертання компресора.

 

Chigo Philippines став спонсором заходу національної баскетбольної ліги (NBL) і Чемпіонату світу з пляжного волейболу NCAA 2018 року.

 

 

Завдяки інвестиціям в місцеві популярні види спорту, Chigo Philippines збільшує репутацію бренду і частку на ринку Філіппін.