Конференція дилерів «Chigo Foshan 2019»

13 серпня 2018 року в курортному готелі «Foshan Green Lake Hot Spring Resort Hotel» відбулася конференція дилерів «Chigo Foshan 2019». Конференція була присвячена темі «Together and work together». Чи Сингхал - голова ради директорів Zhigao Group, генеральний менеджер по внутрішньому маркетингу і директор Південно-Китайського регіону Тан Янбінг і інші керівники компаній, а також дилери з усіх регіонів зібралися разом щоб поділитися планами стосовно розвитку бренду.

 

Пізніше Тан Янбінг, генеральний менеджер відділу внутрішнього маркетингу і директор Південно-Китайського округу, пояснив стратегічний розвиток і планування маркетингової стратегії на новий рік. Він закликав усіх партнерів працювати спільно, щоб модернізувати всю структуру пропонованих послуг і ввести нову модель розвитку Chigo, з оновленою системою внутрішнього маркетингу і, таким чином, вийти зі своєю продукцією на нові ринки.

 

В останні роки ринок Chigo Foshan продовжує розвиватися. У 2018 роцi продаж кондиціонерів на ринку Foshan досягла рекордного рівня. Продажі канальних кондиціонерів зріс на 49%, а  оборот обладнання збільшився на 47,9% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.