Нова передова модель для азіатського ринку

 

CHIGO Smart King 4 Generation 200

 

Нова передова модель для азіатського ринку

Zhigao Intelligent King 200 працює з використанням інфрачервоної технології виявлення людей. За допомогою високотехнологічних засобів тепловізора, автоматично розпізнає температуру тіла людини і забезпечує спрямовану подачу повітря в відповідності з різними вимогами до охолодження і нагрівання.

 

Автоматично розпізнає і виявляє температуру і вологість навколишнього середовища, аналізує внутрішнє джерело тепла і найвищу температуру для досягнення комфортного мікроклімату.

Функція пожежної безпеки. Кондиціонер відчуває джерело тепла, що перевищує задані параметри норми t, і через мобільний додаток Ви отримуєте оповіщення про аварійний сигнал.

DC Inverter (інвертор постійного струму) Повне перетворення частоти постійного струму з високою ефективністю і енергозбереженням. Надзвичайно низькі експлуатаційні витрати - це основна перевага інверторних систем.

Дуже низький рівень шуму, 10% децибел.

 

Інтелектуальна функція хмарного зберігання даних. Завдяки інтелектуальному хмарному центру обробки даних, ви можете переглядати і встановлювати статус кондиціонера через портативні мобільні пристрої для діагностики несправностей, дистанційного керування для задоволення ваших кліматичних індивідуальних потреб.